Mayer W.
Párové biedermeierové portréty, malba na porcelánu, sign. W. Mayer, portrét muže na zadní značce značek vtlačenou značkou vídeňského porcelánu s datací (1)850 a psaným nápisem Johann Pribsch Reinowitz 1851, 12 x 9,5 cm, původní sametový, lehce poškozený rámeček (Zí)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 13.000,-
Mayer W.
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |